Rádio Benešov City

Na vlnách hudby

Benešov City si týdně naladí až 7 296 posluchačů, díky nimž se rádio umisťuje na 20. místě žebříčku poslechovosti z celkového počtu 78 českých internetových rádií. Od svého vzniku v roce 2018 se benešovské internetové rádio může pochlubit stále stoupající poslechovostí.

A co zajímavého se u nás dozvíte?

Představujeme vám známé osobnosti kulturního světa v rozhovorech s Mírou Macháčkem – redaktorem internetového rádia Benešov City. Jeho pozvání do rádia přijali např. Michaela Dolinová, Zdeněk Izer, Petr Kolář, Jakub Smolík, Josef Dvořák, kapela Czech It nebo oblíbený frontman skupiny Kryštof, Richard Krajčo.

Kromě upoutávek a pozvánek na kulturní akce v Benešově a zajímavých rozhovorů můžete sledovat také aktuální rozhlasovou hitparádu, ve které máte příležitost podpořit oblíbeného interpreta svým hlasem.  Benešovská hvězda –  hitparáda rádia Benešov City má 8 příček. Každý měsíc vyřadíme tři interprety s nejnižším počtem hlasů a nasadíme místo nich tři nové písničky. Zúčastnit se tak může i vaše kapela. Stačí poslat nahrávku a něco málo o sobě na náš email: radio@kicbenesov.cz

V listopadu spouštíme mimořádnou nabídku inzerce reklamních spotů zdarma.

Podmínkou je výroba spotu na našem rádiu v ceně 1 500 Kč.

Podrobnosti na telefonu 317 722 114

nebo na kancelar@kicbenesov.cz